cz
The company was founded in 1991 and has been
providing machines and equipment for processing tubes
and bars for steel industry and manufacturing industry
for more than twenty years.
Our customers believe that PRESTAR is company renowned
for its quality, high technical level, originality, reliability and friendly approach to customer’s
needs.
Individual machines and fully integrated production lines are
designed for each customer individually
and are produced in modern production facilities.
More than 70% PRESTAR equipment is exported
to countries of Central and
Eastern Europe
.

Historie

Firma Prestar, s.r.o. má sídlo v Opavě ve východní části České republiky poblíž hranic s Polskem. Společnost byla založena v roce 1991 a již více než dvacet let dodává stroje a zařízení ke zpracování trubek a tyčí do ocelářského a zpracovatelského průmyslu.

V roce 2007 byla dokončena nová montážní hala a celková výrobní plocha činí 6 400 m2. Firma zaměstnává celkem přes 135 zaměstnanců, z toho ve výrobě přes 75 pracovníků. 
Od roku 2001 je firma certifikována v systému kvality dle EN ISO 9001:2000.

Jednotlivé stroje a plně integrované výrobní linky jsou projektovány na míru zákazníkovi a vyrobeny v moderně vybavených výrobních provozech. Dodávky firmy Prestar zahrnují kompletní projektové práce, vývoj, výrobu a montáž plně automatizovaných strojů a zařízení. Výroba, uvedení zařízení do provozu a servis jsou součástí celkové péče o zákazníka. Péče o zákazníka a společný návrh optimálního technického řešení je hlavní prioritou firmy Prestar.
Firma Prestar patří u svých zákazníků mezi firmy uznávané pro svou kvalitu, vysokou technickou úroveň, originalitu, spolehlivost a vstřícný přístup k požadavkům zákazníka.