cz
Firma založená v roce 1991 již více než
dvacet let dodává stroje a zařízení ke
zpracování trubek a tyčí do ocelářského a
zpracovatelského průmyslu
Patříme u svých zákazníků mezi firmy uznávané
pro svou kvalitu, vysokou technickou úroveň, originalitu,
spolehlivost a vstřícný přístup
k požadavkům zákazníka
Jednotlivé stroje a plně integrované výrobní linky jsou
projektovány na míru zákazníkovi a vyrobeny
v moderně vybavených výrobních provozech
Více než 70% zařízení PRESTAR exportuje
do zemí střední a
východní Evropy

Historie

Firma Prestar, s.r.o. má sídlo v Opavě ve východní části České republiky poblíž hranic s Polskem. Společnost byla založena v roce 1991 a již více než dvacet let dodává stroje a zařízení ke zpracování trubek a tyčí do ocelářského a zpracovatelského průmyslu.

V roce 2007 byla dokončena nová montážní hala a celková výrobní plocha činí 6 400 m2. Firma zaměstnává celkem přes 135 zaměstnanců, z toho ve výrobě přes 75 pracovníků. 
Od roku 2001 je firma certifikována v systému kvality dle EN ISO 9001:2000.

Jednotlivé stroje a plně integrované výrobní linky jsou projektovány na míru zákazníkovi a vyrobeny v moderně vybavených výrobních provozech. Dodávky firmy Prestar zahrnují kompletní projektové práce, vývoj, výrobu a montáž plně automatizovaných strojů a zařízení. Výroba, uvedení zařízení do provozu a servis jsou součástí celkové péče o zákazníka. Péče o zákazníka a společný návrh optimálního technického řešení je hlavní prioritou firmy Prestar.
Firma Prestar patří u svých zákazníků mezi firmy uznávané pro svou kvalitu, vysokou technickou úroveň, originalitu, spolehlivost a vstřícný přístup k požadavkům zákazníka.